Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy samochodów w naszej firmie wiąże się z otrzymaniem szeregu korzyści, które przekonają Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Firma jest w stanie zapewnić państwu dowolny samochód gdzie, po przystąpieniu do umowy, nie jest wymagany żaden czynsz wpisowy. Nasza usługa kierowana jest zarówno do firm, jak i osób fizycznych. Okres wypożyczenia może mieścić się w czasie od 1 miesiąca do 4 lat a opłaty miesięczne są indywidualnie kalkulowane i przez cały okres trwania umowy długoterminowego wypożyczenia samochodu nie ulegają zmianie. Comiesięczny czynsz najmu można rozliczać i traktować go, jako koszty uzyskania przychodu.

Ponadto wszelkie koszty wynikające z normalnej eksploatacji auta ponosi wypożyczalnia. Należą tu między innymi serwisowanie samochodu oraz wymiana opon. W przypadku awarii samochody wypożyczający otrzymuje auto zastępcze. Wszystkie formalności może uzgodnić, z dostępnym 24/7, opiekunem tak, aby działania zakończyły się sprawnie i bezproblemowo.

Najważniejsze! Najemca może wykupić samochód po zakończeniu umowy. Jest to niewątpliwa zaleta tego typu działań w przypadku, gdzie osoba przyzwyczaiła się do pojazdu, a sam samochód spisuje się bez zarzutu.

Facebook

*/?>