• BMWi8
  • BMW I8 hybryda do wynajmu

Czym jest Hybryda? Czy warto wynająć BMW I8?

PrestigeCarClub Listopad 13, 2019

Czym jest Hybryda? Czy to dobry samochód do wynajmu?

Nie raz pewnie słyszeliście słowo hybryda w środowisku motoryzacyjnym. Co to za samochód, czym się charakteryzuje i z jakiego dokładnie napędu korzysta? O tym właśnie dziś Wam opowiem. Będę opowiadała na przykładzie BMW I8 gdyż jest to jedyne auto hybrydowe zaliczające się do kategorii samochodów sportowych.

Z jakich silników korzysta BMW I8?

Samochód BMW I8 Na pokładzie ma inteligentny napęd hybrydowy. Współpracują ze sobą niewielki silnik spalinowy i jednostki elektryczne. Jego moc wynosi 362 KM, dzięki czemu nazywany jest samochodem sportowym. Posiada trzy silniki, które zapewniają szybką jazdę. Z tyłu wspólnie z generatorem pracuje 1,5-litrowy, trzycylindrowy, turbodoładowany benzyniak. Generator wytwarza prąd, magazynowany następnie w akumulatorach, z których energię czerpie przedni silnik elektryczny. To prawdziwa kosmiczna maszyna, kto nie spróbował jazdy tym autem, musi koniecznie nadrobić zaległości.

Dla czego BMW I8 to dobry samochód do wynajmu?

BMW I8 hybryda do wynajmu

BMW I8 hybryda do wynajmu

Niezaprzeczalnym faktem jest to, że ten samochód to prawdziwa perełka motoryzacji. BMW I8 nie tylko szybko jeździ, ale i świetnie wygląda. Do tej pory wszystkie samochody do wynajmu posiadały typowe sportowe silniki, teraz możemy zaznać czegoś zupełnie nowego. Jest super cichy, dzięki czemu czujemy się jakbyśmy lecieli a nie jechali sportowym autem. Jego wygląd przykuje uwagę każdego, nikt nie przejdzie obojętnie obok. Jeśli potrzebujesz wynająć samochód, aby zrobić wrażenie na biznesowym partnerze, nowej dziewczynie czy chcesz po prostu zrobić znajomemu prezent na urodziny wybierz koniecznie BMW I8. Kolejnym atutem jest niskie spalanie tego auta. Kiedy zwykły samochód sportowy spala średnio ok 15-20l, BMW I8 przy dynamicznej jeździe spali 12l.

Wiadomo hybryda nigdy nie będzie tym samym co super sportowe auto takie jak Audi R8 czy Ferrari, jednak warto zaryzykować i wynająć to auto, żeby samemu się przekonać czy jest to opcja dla nas. Ja osobiście serdecznie polecam, lekkość jazdy, dobre prowadzenie, super wygląd to argumenty, które do mnie przemawiają. Nie jesteś pewny wynajmij samochód już dziś, a sam się przekonasz.

Dodaj komentarz

Comments are closed.

Facebook

*/?>