Audi r8

Wynajem Aut premium dlaczego warto?

PrestigeCarClub Luty 26, 2020

Wynajem auta premium dlaczegowarto?

Audi r8

Prowadzenie własnego biznesu, to wbrew pozorom “ciężki kawałek chleba”. Wymaga nie tylko zdolności marketingowych, wiedzy i kwalifikacji specjalistycznych, ale również zdolności logicznego, dobrego planowania i solidnego zaplecza technicznego. Początkujące firmy nie zawsze mogą sobie pozwolić na zakup sprzętu, a tym bardzie floty aut premium. Nie zawsze jest również taka potrzeba, by inwestować zaplecze samochodowe, nawet prowadząc przedsiębiorstwo wiele lat. Sektor MŚP chętnie korzysta z opcji wynajmu długoterminowego. komfort, transparentność kosztów oraz minimum formalności. Dlaczego jeszcze warto korzystać z takiego rozwiązania? Jak obecnie wygląda rynek wynajmu aut klasypremium?

 

Wynajem samochodów klasy premium zapotrzebowanie na rynku wzrasta

Najnowsze badania BRM Samar przeprowadzone w roku 2018 są zaskakujące. Okazuje się, że co piąty samochód firmowy pochodzi z wynajmu. Czy to dużo? My uważamy, że tak. Oczywiście w obecnym czasie – na początku roku 2020 liczba ta może być jeszcze większa.

Wynajem aut klasy premium – dlaczego warto?

Wynajem aut luksusowych

Zastanawiasz się czy warto wynajmować auta premium na potrzeby Twojej firmy? My mówimy, że jak najbardziej tak. Główne zalety wynajmu długoterminowego to zazwyczaj:
● możliwość wliczenia kosztów związanych z wynajmem auta w tzw. koszty firmowe. Warto tu zaznaczyć, że koszt taki możemy odliczyć nawet w sytuacji, gdy wartość wynajmowanego auta przekracza 150 tys. złotych netto,
● elastyczne warunki umowy przy wynajmie długoterminowym – wypożyczalnie aut bardzo chętnie podchodzą do przedsiębiorstw, które chcą podpisywać długofalowe umowy. To jest korzystne dla obu stron. Dla wypożyczalni taki stały klient to skarb – stałe źródło dochodu, jasne i czytelne warunki współpracy. Z tego też powodu, jeśli wynajmujemy długoterminowo zawsze możemy negocjować lepsze, korzystniejsze warunki dotyczące czasu wynajmu, wysokości rat, wkładu własnego. Wypożyczalnie w przypadku stałych klientów chętnie i bardziej przychylnie podchodzą do wszelkich rozmów,
● brak problemów związanych z przeglądami technicznymi auta – wszystkie te sprawy
“formalne” leżą po stronie firmy oferującej wynajem.

Kto najczesciej wynajmuje auta marki premium?

Klienci firm wynajmujących auta to bardzo różna grupa przedsiębiorstw. Oczywiście na pierwszym miejscu musimy tutaj postawić wszelkiego rodzaju firmy zajmujące się przewozem osób. Bardzo często z wypożyczalniami aut współpracują również restauracje, puby czy hotele – te ostatnie wykorzystują samochody klasy premium między innymi do przewozu swoich hotelowych gości na konferencję, spotkanie służbowe czy lotnisko. Często auta premium wykorzystywane są w nietypowych branżach np, przez agencje detektywistyczne. Prywatny detektyw wykorzystuje auto luksusowe w procesie prowadzenia śledztwa np. badania ruchu nieuczciwej konkurencji. Skorzystaj z opcji wynajmu aut klasy premium – ciesz się komfortem i wygodą w swojej firmie.

Dodaj komentarz

Comments are closed.

Facebook

*/?>