Wypożyczalnia samochodów luksusowych, sportowych Prestige Car Club

Prestige Car Club jest profesjonalną, wyjątkową firmą zajmującą się wypożyczeniem samochodów luksusowych, sportowych, zabytkowych. Firma znajduje się pod Warszawą,  jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów wynajmu samochodu z klasą przygotowanego specjalnie dla Państwa. Jesteśmy, bowiem pewni, że mamy możliwości dobrania auta na każdą okoliczność.

Wśród naszych samochodów, przeznaczonych do wypożyczenia, znajdują się, bowiem między innymi NISSAN GTR, LAMBORGHINI Gallardo, Aventador, Maserati Quattroporte Q4S, BMW M6, BMW X5, AUDI S7, MERCEDES czy BENTLEY Continental GT, PORSCHE Panamera, PORSCHE CAYENNE GTS, BMW M5, MERCEDES S, AUDI A8, MERCEDES BENZ ML Amg, MERCEDES W120, MERCEDES SLK 1970, i wiele innych Są one najczęściej wypożyczane na  śluby, wieczory kawalerskie i panieńskie, akcje marketingowe, imprezy firmowe oraz do różnego rodzaju produkcji filmowych, muzycznych i reklamowych. Wiemy jednak, że jesteśmy w stanie zaspokoić każde potrzeby, stąd też jesteśmy w pełni otwarci na propozycje naszych klientów. Spełnianie ich marzeń to dla nas priorytet a kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie nie stwarza nam żadnych trudności.

Zachęcamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych, w pełni usatysfakcjonowanych klientów i skorzystania z oferty naszej firmy – Prestige Car Club

Skontaktuj się z nami 601 800 820 lub przejdź do zakładki kontakt

Jedyna wypożyczalnia

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. U nas wszystko jest możliwe. Zmiana koloru auta, podstawienie go w dowolne miejsce w Polsce. Wynajem z kierowcą i tłumaczem.

Najniższe ceny na rynku

Ze względu na wieloletnie doświadczenie oraz świetną organizację pracy jesteśmy w stanie zaoferować najniższe ceny na rynku.

Brak limitu kilometrów

Oferujemy Państwu wynajem samochodów bez limitu kilometrów po dodatkowych uzgodnieniach.

Facebook